Leden van PLATFORM THEATER

NaamContactpersoonmailadresPlaatsWebsiteOmschrijving
Remco Mellesremcomelles@msn.comAmsterdamwww.remcomelles.nlActeur/theaterdocent, gespecialiseerd in elementair spel.
Artiance theaterschoolHanneke Vries & Leoni van Veenh.vries@artiance.nlAlkmaarwww.artiance.nl
Bureau BosuaGuido Bosuag.bosua@upcmail.nlRotterdamEducatie, organisatie en fotografie
CKV AlmerePeter Huppespeter.huppes@ckvalmere.nlAbcoudewww.ckvalmere.nl
Dansende TongenMarjolijn van den Berginfo@marjolijnvandenberg.nlRotterdamwww.marjolijnvandenberg.nl
Dansende TongenNinke Overbeekninkeoverbeek@gmail.comDen Haag
De Amsterdamse jeugdteJAterschoolSuzanne Klompsuzanne@ajts.nlAmsterdamwww.ajts.nlKennis en vaardigheden verwerven, theater op professionele wijze, meerjarig leerplan, vakmanschap
De NoorderlingenLotte Lohrengellotte@denoorderlingen.nlGroningenwww.denoorderlingen.nl
De TheatermaaksterMariëtte Berbeemarietteberbee@detheatermaakster.nlwww.detheatermaakster.nl
De ToneelmeesterHugo Koningscontact@detoneelmeester.nlAmsterdamwww.detoneelmeester.nlTalentontwikkeling voor jong en oud staat bij ons centraal. Persoonlijke aandacht voor de spelers en individuele begeleiding zorgen voor optimale creativiteit en spelplezier in de acteerlessen.
DEGASTENFarnoosh Farniafarnoosh@theaterdegasten.nlAmsterdamwww.theaterdegasten.nljongerentheater gezelschap talentontwikkeling
DOXHildegard Draaijerinfo@wijzijndox.nlUtrechtwww.wijzijndox.nlDynamisch Utrechts gezelschap van zelfstandige en veelzijdige jongeren en kunstenaars
ECI cultuurfabriekFemke Veltmanfemkeveltman@ecicultuurfabriek.nlRoermondwww.ecicultuurfabriek.nlActief met cursussen voor jong tot oud. Als Jeugdtheaterschool zijn er 3 productiegroepen actief: Small, Medium en Large
Het TheaterschipErik-jan Posterik@theaterschip.nlDeventerwww.theaterschip.nlProgrammeren en Produceren van professionele kunst met jongeren, (inter)nationale samenwerkingen, Festival Havenwerk
Jeugdtheaterschool AnnatheaterLavínia Freitas Vale Germanolaviniagermano@annatheater.nlHelmondwww.annatheater.nlProductiegroep van de Jeugdtheaterschool Annatheater is de winnaar van de Brabantse Theaterprijs 2016 met "In de ban van Richard"
Jeugdtheaterschool THEATERPLAATSHeléne kokinfo@theaterplaats.nlLeiderdorp en Voorschotenwww.theaterplaats.nl/Toneellessen en theatermaken voor en met kinderen en jongeren in de vrije tijd en op scholen.
Jeugdtheaterschool TIJThea Pruiminfo@jeugdtheaterschooltij.nlAmsterdamwww.jeugdtheaterschooltij.nlBruisende, creatieve, inspirerende en toffe plek om te leren acteren, dansen en zingen.
Jeugdtheaterschool ZeelandJosien de Graafjosien@tbeest.nlGoeswww.jeugdtheaterschoolzeeland.nlToneel met aanvullend zang- en danslessen, doorgaande leerlijn, talentontwikkeling
JTS Partoet/Kumulus MaastrichtEls Roobroeckels.roobroeck@kumulus.nlMaastrichtwww.kumulus.nl
JTS ZuidOostIrene Lipsirene@jtszo.nlAmsterdam ZOwww.jtszo.nl
Opleiding Performer (Theater), Creative College, ROC Midden NederlandRichard Molenschotr.molenschot@rocmn.nlUtrechtwww.rocmn.nlMeedenken en op landelijk niveau ontwikkelen
ROC TilburgAnneke Vorselaarsavorselaars@roctilburg.nlTilburgwww.roctilburg.nlSchool voor Kunst, Cultuur & Media - MBO Opleiding Artiest (Theater)
Ros Theater & Musical school DrentheAnita Rosrostheater@gmail.comAssenwww.rostheater.nlvoorstellingen en acteerlessen in Assen en omgeving
Theater na de DamSophie Lambosophie@theaternadedam.nlAmsterdamwww.theaternadedam.nlTheater Na de Dam brengt elk jaar op 4 mei om 21 uur door het hele land o.a. theatrale jongerenprojecten waar honderden jongeren aan meedoen
Theater RotterdamMarlou Stolkmarlou@rotheater.nlRotterdamwww.rotheater.nlbis gezelschap met educatie
TheatermijnRick Nanneinfo@theatermijn.nlZaanstadwww.theatermijn.nl/Theatermijn maakt meer theater mogelijk in de Zaanstreek. Dit doen we door de jeugdtheaterschool, de onderwijsprojecten po & vo, de amateur en professionele theatermakers met elkaar te verbinden.
Theaterschool en productiehuis AlmereDenise Messelaarkantoor@theaterschoolalmere.nlAlmerewww.theaterschoolalmere.nlPlezier en talentontwikkeling staan voorop.
Theaterschool MasqueradeMarco Oude Molenmanmarco@kunstenhuis.nlBilthovenwww.jtsmasquerade.nlVerzorgt theater-, circus en musicalcursussen voor kinderen, jongeren en volwassenen. Je kunt lessen volgen op verschillende niveaus volgens een uitgewerkt leerplan. Naast deze lessen is er een uitgebreid aanbod van schoolprojecten BO en VO.
UCKArieke Luiingaaluikinga@uck.nlUtrechtwww.uck.nlTheatercursussen met allerlei variaties in lessen en voor alle niveaus. Daarnaast twee vooropleidingen die zich richten op de beroepspraktijk.

Naomi BlindemanLeden